مرکز خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی
خانه / سنگ ساختمانی / خرید آنلاین سنگ ساختمانی | انواع سنگ های ساختمانی

خرید آنلاین سنگ ساختمانی | انواع سنگ های ساختمانی

سنگ يکی از ابتدايی ترين مصالح ساختمانی است که انسان برای ساختن ابزار و پناهگاه ها و رفع نياز خود استفاده کرده است. در ساختمان های سنگی از سنگ لاشه همراه با ملات های گچ و آهک استفاده شده است چنانچه بايد اذعان کرد که اگرچه سنگ به علت سنگينی و مشکلات حمل و نقل و استخراج تا حدی جای خود را به مصالحی نظير آجر داده است اما همچنان اهميت خود را در ساختمان های سنگين و سخت نظير پل ها، تونل ها، بهمن گيرها، ديوارهای حائل و سنگ چين ها و کرسی چين ها و غير حفظ کرده است. 

بررسی خواص عمومی سنگ ها مواردی مانند مقاومت در برابر کشش، تحمل فشار، نفوذپذيری، انتشار امواج، پايداری و در نظر گرفتن امتداد لايه بندی و سطوح ضعيف در عمليات که بايد در اين مورد گفت که سنگ ها نوعا دارای سطوحی هستند که در آنها نيروی چسبندگی و اتصال دانه ها نسبت به لايه های ديگر کمتر و يا حداقل است. در مجموع بايد مقاومت سنگ ساختمانی بدون شيار، رگه، ترک، خلل و فرج پوسيدگی و لايه سست باشد و حتی المقدور رنگی يکنواخت داشته باشد. 

خرید آنلاین سنگ ساختمانی ، امروزه بیشتر محصولات مورد استفاده در خانه و حتی بیشتر محصولات مورد استفاده در انواع صنعت ها از طریف فروشگاه های اینترنتی هم به صورت عمده و هم به صورت خرده خرید و فروش میشوند.

خرید آنلاین سنگ ساختمانی | انواع سنگ های ساختمانی

انواع سنگ های ساختمانی

انواع سنگ های ساختمانیاستفاده از سنگ ساختمانی در صنعت ساختمان از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد و سنگ ها از ابتدایی ترین مصالح ساختمانی می باشند. می توان استفاده از سنگ ها را در برخی قسمتهای ساختمان ها اعم از پله ها، نماها و یا حتی تونلها، بهمن گیرها، دیوارهای حائل، سنگ چین ها و کرسی چین ها و غیره مشاهده نمود. سنگ ها به دلیل مقاومت و پایداری در برابر عوامل مختلف در ساختمان سازی به وفور مورد استفاده قرار می گیرند. در عصر حاضر به دلیل آسان شدن عملیات استخراج سنگ، استفاده از آن در حال گسترش است و در مکان های مختلف ساختمان از آن استفاده می شود. از جمله موارد کاربرد سنگ ساختمانی می توان به موارد زیر اشاره نمود : پوشش دیوارهای داخل ساختمان ، کف ساختمان و پلکان ، نماکاری ساختمان ، دکوراتیو نمودن ساختمان و…

فروش سنگ ساختمانی و سنگ اونیکس ساختمانی امروز از طریق اینترنت افزایش چشم گیری داشنه است و بسیاری از تولیدکنندگان و تامین کنددگان از این طریق محصولات خود را به فروش میرسانند.

خرید آنلاین سنگ ساختمانی

خرید آنلاین سنگ ساختمانیسنگ های ساختمانی انواع بسیار مختلفی دارند که هر کدام از آن ها در بخش ها مختلفی از ساختمان و با توجه به کارایی آن ها مورد استفاده قرار میگیرند. 

از انواع سنگ های ساختمانی میتوان به این موارد اشاره نمود :

سنگ گرانیت ، سنگ مرمر ، سنگ چینی و كریستال ، سنگ مرمریت ، سنگ لایمستون ، سنگ تراورتن

هرکدام از این سنگ ها انواع مختلفی دارند. به دلیل تنوع بسیار زیاد این محصولات و تنوع قیمتی بالای آن ها برای راهنمایی در مورد انتخاب سنگ مورد نظر و اطلاع از قیمت خرید سنگ قیمتی بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروشگاه اینترنتی انواع سنگ ساختمانی

فروشگاه اینترنتی انواع سنگ ساختمانیاز طریق فروشگاه های اینترنتی شما میتوانید انواع سنگ ساختمانی با عکس را مشاهده کرده ، از بین آن ها محصول مورد پسند خود را انتخاب کنید و آن را به صورت عمده  و خرده خریداری نمایید. سنگ نما نیز تنوع بسیار زیادی دارد و هر کدام از آن ها با توجه به رنگ و طرح و کیفیت دسته بندی میشوند.

قیمت سنگ نما و سنگ ها ، سنگ ها در انواع مختلف در بازار به فروش می رسند و مشتریان می توانند با توجه به کاربرد آنها و بودجه خود، سنگ مورد نظر را انتخاب نمایند. قیمت سنگ بر اساس درجه یک یا دو بودن آن و همچنین ابعاد محاسبه می شود. اگر بخواهیم یک میانگین برای قیمت سنگ در کشور مشخص کنیم، می توان مبلغی از ۳۰ هزار تومان تا ۹۰۰ هزار تومان تخمین زد.

تولید کننده انواع سنگ ساختمانی

تولید کننده انواع سنگ ساختمانیکشور ما به جهت دارا بودن معادن بسیار زیاد انواع سنگ های ساختمانی و سنگ های قیمتی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سنگ در جهان و منطقه به شما می رود. شما امروزه میتوانید با استفاده از سایت هایی مانند digisang و فروشگاه های اینترنتی دیگر به راحتی با تامین کنندگان انواع سنگ ها ارتباط بگیرید و جهت خرید سنگ اقدام کنید.

در حال حاضر تولیدکنندگان و تامین کنندگان بسیار زیادی از سنگ های ساختمانی در تمام شهر های کشور به خصوص شهرهای بزرگ یافت میشود ، اما راحت ترین راه دسترسی به بزرگترین تامین کنندگان و پیدا کردن بهترین قیمت ها ، استفاده از فروشگاه های اینترنتی میباشد.

برای اطلاع از قیمت ها م افزایش اطلاعات میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم عصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09122029926 (از صبح تا ساعت 16 با این شماره تماس گرفته شود)
mobile icon شماره موبایل: 09121497947 (از ساعت 16 به بعد با این شماره تماس گرفته شود)
email icon پست الکترونیکی: info@onaytrade.com

مطلب پیشنهادی

انواع سنگ نما ساختمان قیمت | عمده فروشی آن در ایران چگونه است ؟

انواع سنگ نما ساختمان قیمت | عمده فروشی آن در ایران چگونه است ؟ انواع …

پاسخی بگذارید