مرکز خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی
خانه / سنگ گرانیت / صادرات سنگ گرانیت به ترکیه | سنگ های ساختمانی پرفروش

صادرات سنگ گرانیت به ترکیه | سنگ های ساختمانی پرفروش

سنگ گرانیت که به سنگ خارا نیز نام آشنا می باشد، یکی از گونه های سنگ آذرین دورن است. بافت آن دارای دانه های درشت و میانه و دارای کوارتز، فلدسیات، میکا و ترکیبات کانی ها می باشد. 

به دلیل سختی سنگ گرانیتی، عمر آن طولانی تر و هزینه برش و فرآوری آن بیشتر از سنگ های آهکی است. 

قیمت سنگ گرانیت، به فاکتور های متنوعی بستگی دارد که می توان به معدن و ابعاد، ضخامت درخواستی اشاره کرد. 

سنگ گرانیت شرکت های مختلف ایرانی به کشورهای مختلفی صادر می شود. صادرات سنگ گرانیت به ترکیه صورت می گیرد. 

صادرات سنگ گرانیت به ترکیه | سنگ های ساختمانی پرفروش

بزرگترین صادرکنندگان سنگ در خاورمیانه

بزرگترین صادرکنندگان سنگ در خاورمیانهعلی الرغم این که معادن سنگ متعددی در ایران وجود دارد و به گونه ای می تواند بزرگترین صادر کننده سنگ در خاورمیانه باشد؛ ولی مشکلات زیادی باعث شده تا سنگ به چند کشور همسایه بیشتر صادر شود. 

صادرات سنگ به عراق، صادرات سنگ به عمان و کشورهای دیگر از این دست، بیشتر صورت می گیرد. صادرکنندگان سنگ با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم می کنند. با این همه صادرات سنگ مرمر نیز به کشورهایی مانند ترکمنستان صورت می گیرد. 

سنگ صادراتی اصفهان و قیمت آن

سنگ صادراتی اصفهان و قیمت آندر اصفهان انواع گوناگونی سنگ تولید می شود که می توان به تراورتن، گرانیت، مرمریت و … اشاره نمود. از این استان، سنگ به کشورهای مختلفی از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس، کشورهای اروپایی و کشورهای همسایه صادر می شود. 

قیمت سنگ صادراتی، بستگی به بازار، کیفیت و حجم آن دارد. هر کدام از شرکت های تولید کننده سنگ در اصفهان، نرخ های متفاوتی را اعلام می کنند و در پهلوی آن، شرکت های دیگری نیز در این زمینه فعالیت دارند. 

انواع سنگ های ساختمانی و قیمت آن ها

انواع سنگ های ساختمانی و قیمت آن هاسنگ های ساختمانی متفاوت اند. از گرانیتی گرفته تا مرمر، مرمریت، چینی، تراورتن و … قیمت هر کدام از این سنگ ها بستگی، به نوع کیفیت، ضخامت و کارایی آن دارد. 

قیمت سنگ نیز مانند بسیاری از اجناس حال حاضر در بازار، متفاوت است و در برابر سال گذشته، تفاوت زیادی کرده است. برای مطلع شدن از قیمت سنگ ها ساختمانی، می توان با شرکت های معتبر تماس گرفت. این تماس می تواند از طریق ایمیل یا تلفنی باشد. برخی از این تولیدکنندگان سنگ، وب سایت هایی را هم طراحی کردند که می توان به آن سر زد. 

قیمت بهترین سنگ گرانیت صادراتی در بازار

قیمت بهترین سنگ گرانیت صادراتی در بازارسنگ های گرانیتی کیفیت های مختلفی دارند که هر کدام بسته به همین کیفیت، به فروش می رسند. هر تولید کننده سنگی، بازار صادراتی خود را دارد و قیمتی را ارائه می کند. در این جا به قیمت سنگ گرانیت مروارید مشهد با ابعاد مختلف اشاره می نماییم:

۳۰ سانت در ۴۰ سانت، قیمت: ۲۴۹۰۰ تومان 

۳۵ سانت در ۴۰ سانت، قیمت: ۲۴۹۰۰ تومان

۴۰ سانت در ۴۰ سانت، قیمت: ۲۵۰۰۰ تومان 

۲۰ سانت در ۳۰ سانت، قیمت: ۲۰۰۰۰ تومان 

۱۵ سانت در ۳۰ سانت، قیمت: ۱۵۰۰۰ تومان 

مشخصات سنگ گرانیت و انواع آن

مشخصات سنگ گرانیت و انواع آن سنگ گرانیتی دارای رنگ های مختلفی است که بستگی به کانی های آن دارد. سیاه، سفید، خاکستری، قرمز و سبز، از جمله رنگ هایی است که گرانیت آن وجود دارد. 

گرانیت، یکی از سخترین سنگ ها است و در برابر ساییدگی مقاوم می باشد. استفاده از این نوع سنگ در آزمایشگاه ها گسترده بوده و می توان آن را به ورق هایی با ضخامت چند میلی متری نیز، برش زد. این نوع سنگ در کارهای ساختمانی استفاده زیادی دارد. 

کاربرد سنگ گرانیتی عبارت است از:

  • راه پله ها
  • نماهای بیرونی
  • پارکینگ
  • آشپزخانه
  • کف ساختمان
  • و غیره 

بهترین قیمت سنگ گرانیت در ترکیه

بهترین قیمت سنگ گرانیت در ترکیهبه دلیل شرایط اقتصادی کنونی و ثابت نبودن ارز، قیمت سنگ گرانیت در ترکیه نیز متفاوت است. برای به دست آوردن قیمت ثابت، باید با شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می نمایند، تماس گرفت. همچنین این شرکت ها نمایندگی های مختلفی در گوشه و کنار کشور دارند و برای هر چه بهتر در دسترس بودن، وب سایت هایی نیز راه اندازی کردند. 

این شرکت ها علاوه بر قیمت سنگ، از نحوه صادرات سنگ ساختمانی به کشورهای مختلف، اطلاع رسانی کردند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم عصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09122029926 (از صبح تا ساعت 16 با این شماره تماس گرفته شود)
mobile icon شماره موبایل: 09121497947 (از ساعت 16 به بعد با این شماره تماس گرفته شود)
email icon پست الکترونیکی: info@onaytrade.com

مطلب پیشنهادی

صادرات سنگ گرانیت | بهترین معادن دارای سنگ مرغوب آن در ایران کجا هستند؟

صادرات سنگ گرانیت رونق زیادی دارد زیرا سنگ های ایرانی به شما امکان ساخت خانه رویا هایتان را می دهند.سنگ های متنوع با دارا بودن ویژگی های خاص خود به ساختمان جلوه و نمایی منحصر به فرد بخشیده که چشم هر بیننده ای را به خود مجذوب می نماید.هر یک از این سنگ ها در شرایطی متفاوت پدیده آمده اند که این شرایط متفاوت به آن ها جلوه ای متفاوت بخشیده است.امروزه افراد زیادی در نمای منازل خود از سنگ های مختلف استفاده می نمایند. و سنگ ها را با طراحی های مختلف به عنوان زینتی برای خانه های خود استفاده می نمایند.

پاسخی بگذارید