مرکز خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی
خانه / سنگ نما / قیمت انواع سنگ نمای ساختمان | عمده فروشی انواع سنگ

قیمت انواع سنگ نمای ساختمان | عمده فروشی انواع سنگ

 تا چند سال گذشته نماي ساختمان اهمين چنداني نداشت و هر خانه اي با هر سليقه اي كه داشت خانه خود را تزيين مي نمود ولي الان يه چند سالي است كه براي زيبا سازي شهر نماي هر ساختماني نيز بايد به تاييد شهرداري برسه و مالك هر طرحي را نمي تونه به عنوان نماي دلخواه خود انتخاب كنه . 

در نما از انواع سنگ هاي مرمريت و رومي و انتيك و چوب استفاده مي كنند البته بعضي جاها از چوب و شيشه نيز استفاده مي كنند ظ. 

قیمت انواع سنگ نمای ساختمان متفاوت است و در بين سنگ ها سنگ رومي يكي از زيبا ترين نما است كه الان خيلي از ان استفاده مي شود و با نورپردازي هاي خاص فوق العاده مي شود . 

قیمت انواع سنگ نمای ساختمان | عمده فروشی انواع سنگ

معرفی انواع سنگ نمای ساختمان

معرفی انواع سنگ نمای ساختمانبراي نماي ساختمان سنگ نمای ساختمانی را مي توانند با توجه به بودجه و سليقه خود و همچنين با توجه به ان چه كه در ان منطقه اي كه ساختمان ساخته شده است مرسوم است مي توانند طراحي و اجرا كنند . 

١-سنگ نما مرمریت :  اين نوع سنگ در اكثر نما ها به كار مي رود به دليل اين كه. در مقايسه با بقيه طرح ها با قيمت پايين تري است . 

٢- سنگ تيشه اي از اين نوع سنگ تنها در قسمت هاي پايين ويلا ها استفاده مي شود تا از نفوذ اب به درون ان جلوگيري شود اين نوع سنگ در رنگ هاي مختلفي موجود است . 

٣- سنگ نمای رومی : يكي از زيبا ترين مدل هاي نما مي شود كه البته بايد هزينه ان را هم بتوانند پرداخت كنند . 

٤- سنگ نما تراورتن : اين كار را هم در اكثر نماهاي تهران مي توانيد مشاهده كنيد . 

٥  –سنگ نما گرانیت : هم از سنگ زيبا و براق در نما ايت كه رنگ هاي مختلفي دارد . 

ویژگی های بهترین سنگ نمای ساختمان

ویژگی های بهترین سنگ نمای ساختماناز بين سنگ نما ها بهترين و جديدترين ان ها سنگ انتيك است كه با توجه به بقيه قسمت هاي نما در رنگ هاي مختلف موجود است . سنگ انتيك به دايل اين كه با چسب ان را مي چسبانند در جاي خود محكم مي شود نصب اسلن و سرعتي دارد و بسيار در جاي خود محكم مي شود و در اثر باد و طوفان امكان شل شدن و در نتيجه افتادن ان نيست . 

و يكي ديگر از ويژگي هاي ثابت بودن رنگش است كه بر اثر تغييرات اب و هوايي رنگ ان از بين نمي رود . 

از ديگر ويژگي ان اين است كه مي توانيد با هر نوع نمايي ان را تركيب كنيد و يك طرح خاص تر را از خروجي ان بگيريد . اين تركيب مي تواند با چوب و سيمان و يا سنگ هاي ديگر باشد ولي در كل به دليل رنگ بندي كانل اين نوع سنگ يعني سنگ انتيك با هر سليقه اي كه باشيد يكي از ان ها را حتما انتخاب مي كنيد . 

محبوب ترین سنگ های نمای ساختمان

محبوب ترین سنگ های نمای ساختماناز بين سنگ هايي كه در بالا به ان اشاره شد اگر در سطح شهر قدمي بزنيد و طبق بيش ترين نماهايي كه مي توانيد مشاهده كنيد . 

سنگ نماي رومي يكي از محبوب ترين نماهايي مي شود كه عامه مردم ان را مي پسند و هيچ كس از نتيجه كار پيشيمان نشده است و نمي شود . اين سنگ به دليل رنگي تم كه دارد با بافت شهر سازگار است و اگر به صورت كامل همه ي نماهاي يك خيابان ا به صورت يك نوع سنگ نما اجرا كنند در شهرسازي هم خيلي به زيبا يي شهر كمك مي شود . 

بعد از سنگ رومي مي توان به مرمر اساره كرد كه تقريبا تا ده ستل گذشته اكثر خانه ها از اين نما استفاده مي كردند كه البته ان هم به دليل سفيد بودن نماي زيبايي مي ش. فقط به اندازه نما رومي نمي شد روي ان مانور داد و مدل هاي مختلف در اورد و سنگ نما را به صورت ساده استفاده مي كنند . 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم عصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09122029926 (از صبح تا ساعت 16 با این شماره تماس گرفته شود)
mobile icon شماره موبایل: 09121497947 (از ساعت 16 به بعد با این شماره تماس گرفته شود)
email icon پست الکترونیکی: info@onaytrade.com

مطلب پیشنهادی

انواع سنگ مرمریت ساختمانی | قیمت سنگ مرمر

برای زیباتر کردن نمای ساختمان ها از سنگ های مخصوصی استفاده می شود که نمونه ای از این سنگ ها ، سنگ های مرمریت می باشد.  این نوع سنگ ها، تولید کننده های مختلفی در شهرهای ایران داشته و از انواع سنگ مرمریت ساختمانی که در بازار فروش موجود می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:سنگ مرمریت آباده واقع در استان یزدسنگ مرمریت کاشمر در استان خراسان رضویسنگ مرمریت خویسنگ مرمیت هرسینسنگ مرمریت پر طاووسیسنگ مرمریت گلدن بلکدر بین انواع سنگ مرمریت موجود در بازار، قیمت سنگ مرمر پرطاووسی به نسبت مناسب تر بوده، و علت آن عامه پسندانه تر بودن این محصول می باشد.

پاسخی بگذارید