مرکز خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی
خانه / سنگ تراورتن / قیمت سنگ تروارتن کف | بهترین عمده فروشان آن در ایران

قیمت سنگ تروارتن کف | بهترین عمده فروشان آن در ایران

قیمت سنگ تروارتن کف را تنها می توان از بهترین عمده فروشان این محصول خریداری نمود. خوشبختانه انواع این سنک در ایران با کیفیت بالا عرضه می شود.

در خصوص سنگ تراورتن می توان گفت نوعی سنگ کاملا طبیعی می باشد که تنها تفاوت های که با دیگر انواع سنگ ها دارد نوع شکل و ظاهر فیزیکی و همچنین نحوه پیرایش آنها می باشد‌.

سنگ تراورتن با رسوب کربنات کلسیم به وجود می آید به همین منظور در جاهای مانند چشم های آب گرم و غار ها بیشتر یافت میشود.

با توجه به زیبایی خاصی که این نوع سنگ بهرمند می باشد علاقه مندان و تقاضا کنندگان زیادی را به سمت خود جذب نموده است که سبب شده است تا مراکز مختلف علاقه مند به فعالیت در خصوص خرید و فروش این نوع سنگ نمایند. اما مشتریان لازم است یه هنگام خرید به نکاتی توجه نمایند تا بهترین خرید را از این نوع سنگ داشته باشند.

  • سنگ تراورتن باید دارای درجه کیفی بالایی باشد.
  • همه محصول خریداری شده یک نواخت و یک رنگ باشند.
  • سنگ تراورتن باید با نمونه درخواست داده شده مطابقت داشته باشد.
  • سنگ های تراورتن دارای ضخامت های گوناگونی می باشد لذا جهت گرفتن سفارش باید با نمونه درخواست شده مطابقت وجود داشته باشد.
  • هر چقدر از برش بهتری برخوردار باشد نشان دهنده کیفیت سنگ می  باشد.  در اصطلاح باید تیز و شیشه ای باشد.

قیمت سنگ تروارتن کف | بهترین عمده فروشان آن در ایران

سنگ تروارتن ایرانی

سنگ تروارتن ایرانی در خصوص تولید صنایع سنگ در ایران می توان گفت این صنعت طی سال های اخیر با پیشرفت چشم گیری روبه رو بوده است و با استفاده از معادن سنگ شناخته شده در ایران و بهره‌ برداری مدیریت شده ار این معادن با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها تا حجم قابل توجهی از نیاز بازار رفع گردیده است نمونه ای از این معادن که با موفقیت بالایی نیز روبه رو بوده است  معادن سنگ تروارتن می باشد که نه تنها نیاز داخل را رفع نموده است بلکه به صورت عمده به خارج از کشور ایران نیز صادرات می شود.


تشخیص مرغوبیت سنگ تروارتن

تشخیص مرغوبیت سنگ تروارتنهرچه قدر کیفیت بالاتری داشته باشد قیمت سنگ تروارتن کف نیز افزایش می یابد. در خصوص تعیین نرخ انواع این سنک می توان ملاک های مختلفی را جهت ارزش گذاری دانست که هرکدام از این ملاک ها باعث نشان دهنده کیفیت سنگ و مشخص نمودن قیمت می باشد. برای مثال می توان قیمت سنگ تروارتن محلات را در نظر گرفت که از لحاظ شفافیت، برش، رنگ، نوع طرح، کیفیت،  اندازه و قطر سنگ مرغوب می باشد.

لیست قیمت انواع سنگ تروارتن

لیست قیمت انواع سنگ تروارتناما آیا می شود قبل ار خرید با لیست قیمت سنگ تروارتن کف مرغوب آشنا شد و با آگاهی از نرخ آن خریداری نمود؟ 

معادن تولید سنگ پس از استخراج آن را به افراد و واسطه ها می فروشند و آن افراد این کالا را بین مشتریان عرضه می نمایند. متاسفانه وجود این افراد سبب شده است تا قیمت این سنگ به صورت چند برابر افزایش برسد و مشتریان قدرت خرید این سنگ زیبا را نداشته باشند.

جهت رفع این مشکل عرضه کنندگان اصلی سنگ با ارائه لیست قیمت خود و معرفی محصولات شان توانسته اند مشتریان خود را به سمت خود جذب نمایند.

  1. سرعت در خرید 
  2. آشنایی با نرخ اصلی هر نوع سنگ 
  3. آشنایی با انواع کیفیت سنگ
  4. آشنایی با میزان خرید و اندازه قطر
  5. پی برد به ویژگی های سنگ

تولید کنندگان برتر سنگ تروراتن در آسیا

تولید کنندگان برتر سنگ تروراتن در آسیااگر بخواهیم برترین تولید کنندگان انواع سنگ تراورتن را در آسیا مورد مقایسه قرار دهیم به این نتیجه خواهیم رسید که موفق ترین آنها تنها به دنبال افزایش رضایت مشتریان با ارائه دادن بهترین سنگ ها با نرخ واقعی بوده اند. اما با توجه با تولید این سنگ در ایران و قیمت سنگ تروارتن وارداتی می توان گفت بعضی از سنگ های داخل از براق بودن و جنس برتری برخوردار اند و همین عامل سبب تفاوت قیمت بین تمام سنگ های تولید سده در آسیا دانست‌.

جهت کسب اطلاعات کافی در خصوص این نوع سنگ ها با برقرار نمودن ارتباط با مراکز معتبر می توان آشنایی کافی را بدست آورد تا خریدی مرغوب ثبت گردد.


جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم عصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09122029926 (از صبح تا ساعت 16 با این شماره تماس گرفته شود)
mobile icon شماره موبایل: 09121497947 (از ساعت 16 به بعد با این شماره تماس گرفته شود)
email icon پست الکترونیکی: info@onaytrade.com

پاسخی بگذارید