مرکز خرید و فروش انواع سنگ ساختمانی
خانه / سنگ مرمریت / قیمت سنگ مرمریت برای نمای ساختمان | انواع سنگ نما

قیمت سنگ مرمریت برای نمای ساختمان | انواع سنگ نما

قیمت سنگ مرمریت برای نمای ساختمان بسیار مناسب است، و شما می توانید با یک هزینه معقول خریدی داشته باشید که هم از کیفیت محصول راضی باشید و هم قیمت برای شما قابل پرداخت باشد.
در چند سال اخیر میزان استفاده از سن های مرمریت برای نماسازی ساختمان ها بسیار افزایش یافته است و همین موضوع سبب شده تا این محصول به عنوان یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین محصولات این چند سال اخیر معرفی شود. قیمت هر متر مربع سنگ مرمر بسته به کیفیت ساختی که دارد متغیر است. اما قیمت آن به قدری مناسب بوده است که مشتریان زیادی برای خرید این محصول را مد نظر خود قرار می دهند.

قیمت سنگ مرمریت برای نمای ساختمان | انواع سنگ نما

قیمت سنگ مرمریت ساختمانی

قیمت سنگ مرمریت ساختمانیقیمت سنگ گرانیت، مرمریت و قیمت سنگ تراورتن تقریبا در یک راستا قرار دارد و مشتریانی که قصد خرید هر یک از این محصولات را داشته باشند می توانند با هزینه مشابه آن را خریداری کنند. سنگ مرمریت را می توان از فروشگاه های معتبر خریداری کرد. سنگ مرمریت یکی از ویژگی های بارزی که دارد دوام بالای آن در مقابل شرایط جوی مختلف است. سنگ های دیگر نظیر سرامیک و … تحت شرایط جوی مختلف مثل باران، طوفان شدید و آفتاب سوزان کیفیت خود را از دست می دهن اما سنگ های مرمریت به هیچ عنوان به این صورت نیستند و ما شاهد هستیم که از سنگ های مرمریت سالیان سال استفاده می کنند. 

سنگ نما ساختمان | انواع سنگ نما

سنگ نما ساختمان | انواع سنگ نماسنگ نما انواع مختلفی دارد که از جمله آن سنگ نما تراورتن است. سنگ تراورتن یکی از زیبا ترین سنگ های تولید شده در این چند سال اخیر است که مشتریان بسیر زیادی هم دارد و سرمایه گذاران می توانند با اهمیت دادن به این بخش سود های عظیمی را سهم خود نمایند. اما برای فروش عمده یک محصول تنها این موضوع اهمیت ندارد و قیمت و نحوه تبلیغات نیز از درجه اهمیت بالایی برخوردار هستند. به عنوان قیمت سنگ کف سالن پاییین ترین قیمت را بین سنگ ها دارد که همین امر سبب شده تا مشتریان زیادی داشته باشد. 

کدام سنگ برای نمای ساختمان مناسب است؟

کدام سنگ برای نمای ساختمان مناسب است؟در پاراگراف قبل راجب این موضوع توضیح اده بودیم که عوامل مهم در فروش قیمت و کیفیت هستند. اما در این جا می خواهیم علاوه بر این موارد به یک موضوع دیگر که از اهمیت بالایی برخوردار است اشاره کنیم. موردی که می خواهیم به آن اشاره کنیم تبلیغات است. ببینید در دنیای تجارت امروز یکی از اصول مهم و موثر که سبب افزایش فروش می شود تبلیغات و نحوه آن است. در ایران مرسوم ترین شیوه های تبلیغاتی عبارتند از:

 1. تبلیغ ایمیلی
 2. تبلیغ تلگرامی
 3. تبلیغ اینستاگرامی
 4. تبلیغ بنری
 5. تبلیغ بیلبوردی
 6. تبلیغ اتوبوسی
 7. تبلیغ تلوزیون شهری
 8. تبلیغ پل هوایی
 9. تبلیغ تراکتی

شما با استفاده از این روش می توانید انواع سنگ ساختمانی با عکس را ظرف مدت چند روز به فروش برسانید.

فروش انواع سنگ های نما و ساختمانی در کشور

فروش انواع سنگ های نما و ساختمانی در کشورفروش انواع سنگ در فضای حقیقی باید به مانند فروش اینترنتی سنگ ساختمانی پر رونق یاشد. چگونه این اتفاق رقم خواهد خورد زمانی که ما بتوانیم تمامی مدل های سنگ نما را در بازار حقیقی به معرض نمایش بگذاریم. مردم ما به دنبال تنوع هستند و از یک مدل خاص حمایت نمی کنند برای همین نیاز است که ما در فروشگاه خود انواع مختلف سنگ نما را به نمایش بگذاریم. از جمه سنگ نما موجود در بازار عبارتند از:

 1. سنگ مارشال
 2. سنگ ازنا
 3. سنگ ورونا
 4. سنگ بلک آرت 
 5. سنگ کاشمر
 6. سنگ لایت
 7. سنگ صورتی
 8. سنگ خوی
 9. سنگ پینک
 10. سنگ بامبو
 11. سنگ پر طاووسی
 12. سنگ توث بلو
 13. سنگ کرم روشن
 14. سنگ لایید
 15. سنگ دهبید
 16. سنگ نرو
 17. سنگ رزلیا
 18. سنگ انارک
 19. سنگ مرمر پرتغالی
 20. سنگ مهکام
 21. سنگ گل پنبه ای

آخرین موردی که برای شما نام بردیم عنی سنگ گل پنبه ای یکی از پر فروش ترین و زیبا ترین سنگ هایی است که در بازار وجود دارد. قیمت سنگ گرانیت گل پنبه ای در بازاره های مختلف کشور ثابت است و شما می توانید با حد اقل موجودی نوعی از این محصول را خریده و از آن استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم عصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09122029926 (از صبح تا ساعت 16 با این شماره تماس گرفته شود)
mobile icon شماره موبایل: 09121497947 (از ساعت 16 به بعد با این شماره تماس گرفته شود)
email icon پست الکترونیکی: info@onaytrade.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع سنگ نمای ساختمان | عمده فروشی انواع سنگ

 تا چند سال گذشته نماي ساختمان اهمين چنداني نداشت و هر خانه اي با هر سليقه اي كه داشت خانه خود را تزيين مي نمود ولي الان يه چند سالي است كه براي زيبا سازي شهر نماي هر ساختماني نيز بايد به تاييد شهرداري برسه و مالك هر طرحي را نمي تونه به عنوان نماي دلخواه خود انتخاب كنه . در نما از انواع سنگ هاي مرمريت و رومي و انتيك و چوب استفاده مي كنند البته بعضي جاها از چوب و شيشه نيز استفاده مي كنند ظ. قیمت انواع سنگ نمای ساختمان متفاوت است و در بين سنگ ها سنگ رومي يكي از زيبا ترين نما است كه الان خيلي از ان استفاده مي شود و با نورپردازي هاي خاص فوق العاده مي شود . 

پاسخی بگذارید